שירותי אינסטלציה 24/7

 
מערכת האינסטלציה מהווה את אחת המערכות החשובות בבית. מיקומה הפנימי מתחת לריצוף או מאחורי הקירות ממחישים עד כמה היא מהווה תשתית בלעדיה מגורים באותו בניין יהיו בעייתיים ביותר. עבודות אינסטלציה כוללות עבודות תשתית רחבות המתבצעות כחלק מהקמת המבנה, ועבודות תחזוקה ותיקונים הנדרשים לעיתים יותר קרובות. כמו כן אפשר להבדיל בין עבודות הנדרשות בעיקר במסגרת הלקוח הביתי לבין עבודות ללקוח העסקי- משרדים, חברות ועוד. מהן הבעיות הנפוצות בהן נתקל הצרכן הביתי?
 

עבודות אינסטלציה פשוטות

 
כולנו מכירים את הרגע בו הכיור באמבטיה או במטבח כמעט עולה על גדותיו. לעיתים מדובר על פתיחת סתימה שהיא פשוטה יחסית. זאת כל עוד הסתימה נוצרת בסיפון או ממש בחלק העליון של הצנרת. לעיתים מדובר על גומיה שחוקה שדורשת החלפה או הצטברות לכלוך ושומן. עדיין, גם עבודות פשוטות יחסית לא תמיד ניתן לבצע לבד. מומלץ לתת לבעל מקצוע לפתוח את הסיפון ולמצוא את מקור הסתימה. מעבר לכך, פתיחת הסתימה לא תמיד נגמרת שם אלא בבדיקה מקצועית מתברר שהסתימה נמצאת עמוק יותר. אז בוודאי נדרשת עבודה של בעל מקצוע. כך גם לגבי נזילה בשירותים. היא יכולה לנבוע מבעיה פשוטה כמו המצוף שדורש חיזוק אך יכולה לנבוע גם מסיבה מורכבת יותר.
 

סתימות בקו ביוב

 
סתימה בביוב יכולה להיות אי שם בעומק הצינור בגלל שורשים שחדרו אל תוך פתח הביוב - רלוונטי במיוחד לבעלי בתים פרטיים עם חצרות הכוללות עצים וכמובן באזורים כפריים (מושבים, קיבוצים). מדובר בעבודת אינסטלציה מורכבת הדורשת כלים מיוחדים, שהם מסיביים מצד אחד ויכולים לכרות את השורשים החזקים ומצד שני כלים בעלי יכולת דיוק גבוהה כך שאינם פוגעים בצינור. לפני כן נדרש צילום הצינור על מנת לאתר את השורשים. גם לכך נדרשת עבוד מקצועית הכוללת שימוש באמצעים חדשניים.
 

 
שירותי אינסטלציה
 

איתור נזילות

 
אנחנו רואים שהקיר מלא מנוזלים באזור שאין לו כל קשר למים- באמצע קיר בחדר ילדים או בסלון ולא בקרבת הכיור או המקלחת. כאן נדרשת עבודת אינסטלציה מורכבת של איתור מקור הנזילה.
מקור הנזילה יכול להיות פנימי- סדק בצנרת, או מקור חיצוני- חדירת מי גשם דרך סדק שנוצר בגג או בקיר. כך או כך, חובה לטפל בנזילה לפני שיצטבר עובש שמזיק לבריאות. איתור הנזילה נעשה באמצעות צילום תרמי או באמצעות מצלמה בעלת סיב אופטי החודרת אל עומק הצינור ומצלמת אותו מבפנים. זוהי עבודה מורכבת מאוד הדורשת מיומנות רבה וכלים מתאימים
 

עבודות אינסטלציה - רק עם אינסטלטור מוסמך ומיומן

 
בין אם זוהי עבודת אינסטלציה פשוטה יחסית ובין אם עבודה מורכבת יותר, חשוב לפנות לאינסטלטור ממוסמך ומיומן, רצוי כזה שקיבלתם המלצה עליו. עדי יציב הוא אינסטלטור מוסמך ומיומן, בעל ניסיון של שנים המגיע עם כל הציוד הנדרש גם לטיפול בבעיה מורכבת וזמין עבורכם בכל שעה.
 
 

 
 
איך זה עובד?
 
 
בדיקת אזור הנזק
 

בדיקת אזור הנזק

 
 
 
בדיקת צנרת המים
 

בדיקת צנרת המים

 
 
 
 
בדיקת צנרת ביוב
 
 

בדיקת צנרת ביוב

 
 
 
הגשת הצעת מחיר
 

הגשת הצעת מחיר

 
 
 
תיקון הנזק והתקלה
 

תיקון הנזק והתקלה