שירותי אינסטלציה בחיפה 24/7

 
תקלות במערכת המים אינן מתרחשות בצורה מתוכננת. ולא פעם הן נוטות להתרחש דווקא בזמנים הכי עמוסים והכי בעייתיים מבחינתנו. זה יכול לקרות באמצע הלילה או בעיצומו של יום לוהט, כאשר רציתם יותר מכל להיכנס למקלחת... אין ספק שאינסטלטור טוב צריך בין היתר להציע לכם מענה זמין באופן מקסימלי.

היות שכך אתם תרים אחר שירותי אינסטלציה בחיפה או הקריות 24/7. חברה שתעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה, ותגיע במהירות מקסימלית גם אם חייגתם אליה בשעה שקטה של לפנות בוקר נעימה. והזמינות המקסימלית היא ערך בעל חשיבות עצומה. זה מה שאנחנו מספקים ללקוחותינו עם עדי יציב!

 

עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר

 
אז אחרי שהבנתם שאנחנו החברה הזמינה שתעשה כל מאמץ להגיע אליכם בחיפה או הקריות במהירות מקסימלית על מנת לפתור לכם את הבעיה, חשוב לנו כי תדעו כי מדובר כאן על צוות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אני מגיע עם ציוד מקצועי, מנוסה מאוד, כבר ביצעתי אינספור עבודות ותיקונים, התקנות וחידושים. יש לנו את כל מה שצריך כדי להחזיר את המצב על כנו, ולבצע את העבודה הרצויה לכם באופן המושלם לשביעות רצונכם המלאה. כמו כן יש ברשותנו את כל המכשור ואת כל הכלים הנדרשים לעבודה יעילה ומתקדמת תוך ניצול החידושים הטכנולוגיים שקיימים בענף.
 

אילו שירותי אינסטלציה אנחנו מספקים?

 
אנחנו מוסמכים לבצע סוגים שונים של עבודות בהתאם לצורך של הלקוחות. להלן תוכלו לקרוא על העבודות אותם אנו מבצעים ללקוחות.

  • איתור ותיקון נזילות – נזילה בבית? בחצר? כדי לאתר את הנזילה ולדעת בדיוק איפה היא נמצאת צריך כאן את המקצועיות של עדי יציב והצוות. אנחנו נאתר את הנזילה במהירות מקסימלית ונמצא גם את הדרך היעילה והמתאימה ביותר לתיקון הנכון עבור הנזילה הספציפית שהתרחשה.

  • פתיחת סתימות ביוב – צנרת הביוב ממלאה תפקיד חשוב מאוד, בין היתר היא מעבירה מים שעלולים להכיל בתוכם עצמים שונים שגורמים לסתימות. במידה והתרחשה סתימה בביוב יש לבצע פתיחת סתימות ביוב באמצעות המכשור המתאים. אנחנו כאן כדי לעשות את העבודה במיומנות רבה – לא תאמינו כי הצוות הצליח להשתלט על התקלה הזו ביעילות שיא, ולהחזיר את הצנרת לפעילות תקינה.

  • החלפת צנרת – צנרת ישנה שידעה ימים יפים יותר צריך להחליף. את העבודה אנחנו מבצעים עם מיטב החלקים והעדכונים שקיימים בענף האינסטלציה. כך שלאחר סיום העבודה תגלו כי מערכת המים הביתית עברה ריענון רציני. ומעתה יהיו לכם מים צלולים וזרם מהיר של מים. ומה שהכי חשוב – תשימו קץ לבעיות שהכרתם עד כה ברמה שגרתית.

  • שיפוץ חדרי רחצה – חדר הרחצה צובר לכלוך והצנרת סופגת נזקים לא מעטים. הגיע הזמן להחליף כלים סניטריים וצנרת? לשפץ את חדר הרחצה? אנחנו נשמח להגיע כדי לנהל עבורכם את העבודה במהירות וביעילות עצומה. כדי שתהיו מרוצים הן מהתוצאה והן מתהליך העבודה.
 

 
שירותי אינסטלציה
 

שירות אדיב ועבודה איכותית!

 
המוטו שלנו בעדי יציב הוא לספק ללקוחות שלנו שירות אדיב באווירה נעימה, ועבודה איכותית שתוכיח את עצמה בשטח לאורך שנות שימוש ללא תקלות. כדי למלא את המטרות האלו אנחנו משקיעים משאבים ומחשבה רבה, ועושים כל מאמץ לספק לכל לקוח את הטוב ביותר! כאשר הצוות של עדי יציב מגיע לשטח אתם יכולים להיות בטוחים שעשיתם את הצעד הנכון והחכם ביותר מצדכם, כי שכרתם את החברה המובילה והמומלצת ביותר לשירותי אינסטלציה בחיפה 24/7 ובאזור הקריות. בפנייתכם זו אתם מצטרפים לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים שמודעים כי אצלנו הם קבלו את השירות הטוב ביותר. והם יצאו שבעי רצון והם ממליצים עלינו בשמחה לכל מי שרוצה לשמוע!
 

שירותי אינסטלציה בחיפה - רק עם אינסטלטור מוסמך ומיומן

 
בין אם זוהי עבודת אינסטלציה פשוטה יחסית ובין אם עבודה מורכבת יותר, חשוב לפנות לאינסטלטור ממוסמך ומיומן, רצוי כזה שקיבלתם המלצה עליו. עדי יציב הוא אינסטלטור מוסמך ומיומן, בעל ניסיון של שנים המגיע עם כל הציוד הנדרש גם לטיפול בבעיה מורכבת וזמין עבורכם בכל שעה.