תיקון נזילות

 

נתקלתם בנזילה בבית או בעבודה? צרו קשר עם מקצוען אמין שיפתור לכם את הבעיה!
 
כאשר מופיעות נזילות בקירות הבית יש לטפל בהן במהרה בטרם ייגרם נזק. כיום ניתן לאתר במדוייק את מקור הופעת הנזילות וע"י כך לגרום מינימום נזק למבנה בתהליך התיקון. כמובן שהדבר תלוי רבות באינסטלאטור שתבחרו ובטכנולוגיות המתקדמות שהוא משתמש בהן. להלן סקירת השיטות בהן ניתן לבצע בימינו תיקון נזילות איכותי כמו גם הדגשים הנוספים שהאינסטלאטור שלכם חייב לעמוד בהם.

 

מדוע חשוב לתקן נזילות בזמן?

 
ישנם שני מקורות להופעת רטיבות בקירות. האחד קשור למים שחודרים למבנה מבחוץ בעיקר בימות הגשם. והשני מתרחש כאשר אחד מהצינורות שבתור הקירות דולף.
בשני המקרים הופעת הרטיבות אינה רצויה ויש לטפל בה במהירות, שכן היא פוגעת בקירות ובחוזקם, מסכנת את תשתית החשמל במבנה והדיירים השוהים בו, וכמו כן מהווה כר פורה להתפתחות עובשים שידועים ביכולתם לפגוע בבריאות האדם.

תיקון נזילות שלא מבוצע בזמן עשוי גם לגרום להוצאות מיותרות בהמשך בשל הצורך בביצוע תיקונים נרחבים יותר בשל החמרת הבעיה וגרימתה לנזקים נלווים.
לכן, ברגע שאתם חוששים שמשהו אינו כשורה בקיר פנו בהקדם אל אינסטלטור שמתמחה באיתור ותיקון נזילות ואל תמתינו, הבעיה לא תיפתר מעצמה.

 

תיקון נזילות – אילו שיטות מתקדמות קיימות?

 
האינסטלטורים "של פעם" לא באמת יכלו לדעת היכן בדיוק נמצא מקור הנזילה מבלי לשבור קירות בדרך. מה שהשאיר אותנו ברוב המקרים עם "חור עמוק" בכיס בשל הצורך לשלם גם על שיפוץ הקיר מעבר לעלות הטיפול בנזילה עצמה. בימינו הדבר שונה לגמרי וכבר אין צורך לפחד כי תיקון נזילות על ידי אינסטלטור ישאיר מאחוריו בהכרח הרס וחורבן. כל מה שצריך זה להתקשר מראש עם אינסטלטור אשר עובד בשיטות הבאות:

  • מצלמה תרמית – המצלמה עוקבת אחרי שינויי חום בקירות, כאשר ידוע כי האזורים הקרים יותר הם אלו שמחזיקים יותר רטיבות בתוכם. האזור הקר ביותר הוא מקור הנזילה כך שבקלות יחסית ניתן לאתר מהיכן חודרים המים לקירות, גם אם מדובר במקור מרוחק מהופעת הרטיבות בפועל. יש לציין כי באמצעות מצלמה תרמית ניתן לאבחן במדויק נזילות גם כאשר מדובר בדליפה בצינורות וגם במקרה של חדירת מים מחוץ למבנה.

  • מצלמת סיב אופטי – כאשר האינסטלטור מזהה נזילה שמקורה בצנרת, עליו לדעת כיצד להתחיל לטפל בבעיה מבלי שיהיה צורך ברור לשבור קירות ולהסיר אריחי קרמיקה. את המידע הכה חיוני הוא יכול לקבל באמצעות החדרת סיב אופטי שבראשו מצלמה זעירה דרך פתח הצנרת. תוך כדי החדרת הסיב הוא מקבל תמונת וידאו ברורה של תוך הצינור ושל החלק הדולף. במידה ומדובר בדליפה שאינה חמורה, ניתן להחדיר בלון איטום על גבי הסיב ולאטום אותה בו במקום.

בשורה התחתונה, תיקון נזילות מקצועי ומודרני נשען על מידע מבוסס ולא על תחושות בטן, ועל כן חשוב מאוד לבחור מראש באינסטלטור שמצויד בכל הכלים הרלוונטיים שציינו ושהינו בעל ניסיון ומיומנות לפענח את הממצאים שהם מספקים.

 

דגשים נוספים בבחירת האינסטלטור שלכם

 
ועדיין, יש להיות מודעים לכך שגם האינסטלטור האיכותי ביותר יצטרך מידי פעם לבצע פעולות אגרסיביות דוגמת שבירת קירות והסרת אריחים, כתלות במיקום הנזילה שאותרה. על כן בבואכם לחפש שירות תיקון נזילות עליכם לוודא כי מדובר באינסטלטור שמציע אחריות מלאה על העבודה שבוצעה ושמתחייב כי בסיום העבודה הוא יבצע את כל הפעולות שנועדו להשבת המצב לקדמותו, וזאת ברמת גימור גבוהה בלבד כאילו לא היה דבר. כמובן שיש לבקש אחריות גם על עבודות הגימור.

יציב עדי הינו אינסטלטור מוסמך אשר עומד בכל קריטריוני האיכות שאתם מחפשים. התמחות בכל שיטות איתור ותיקון הנזילות המתקדמות הקיימות, עבודה נקייה ויעילה, זמינות של 24 שעות ביממה, אחריות מלאה ומחירים הוגנים ושווים לכל כיס. צרו עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים.
 

אז למה להתלבט? לאיתור נזילות, מהיר ואיכותי במיוחד – צרו קשר עם יציב עדי!

 
 

 
תיקון נזילות